Strona główna > Ekonomia > Zrób kurs > szkolenia bhp w katowicach, opinie

szkolenia bhp w katowicach, opinie

szkolenia bhp w katowicach, opinie

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, bo mam kilku pracowników, którym się zbliża termin obycia szkolenia, ale nie wiem gdzie tego szukać?

Gumer45

Posty: 5

 
Bez problemów można znaleźć szkolenia bhp w Katowicach, albowiem u nas jest firm bardzo mnóstwo i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś poprawnego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Fanatyk

Posty: 5

 
Jeśli nie pragniesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę hhttp://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest oferta.

Dzidzia

Posty: 18

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

piet

Posty: 7

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

TomekK

Posty: 6

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

@_yyy111

Posty: 4

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Zombisztajn

Posty: 17

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Marys56

Posty: 15

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca zarówno nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, niemniej jednak u mnie nie.

Wariat

Posty: 10

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Lamey

Posty: 13