Strona główna > Turystyka i sport > Turystyka > coraltravel w krakowie m1 ??

coraltravel w krakowie m1 ??

coraltravel w krakowie m1 ??

Czy w coraltravel w Krakowie M1 można znaleźć jakieś tanie oferty zagraniczne? Może jest tutaj ktoś, kto z tego korzystał?

Intro_69

Posty: 1

 
Widziałem tutaj https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175 informacje, że w Krakowie coral travel tam działają. Sprawdźcie czy są jeszcze aktualne i dajcie mi znać, bo sam jestem ciekawy czy mają ofertę dla Was.

pawel253

Posty: 22

 
Są takie miejsca, do których sam lot jest droższy niż cały wyjazd. Nawet te popularne miejsca jak Grecja czy Bułgaria mają wysokie ceny biletów lotniczych. Bilet to jedno, a jeszcze trzeba wynająć miejsce do spania i jeszcze potrzebne jest wyżywienie. Według mnie lepiej jest skorzystać z biura podróży, które wszystko zorganizuje.

wieśka44

Posty: 13

 
U mnie to działa tak, iż zawsze idę do biura podróży. Nie chce mi się przeglądać stu propozycji przez Internet. Idę i mówię, czego oczekuje, a oni bardzo prędko mi to wyszukują.

Mord

Posty: 19

 
Wakacje mam raz w roku. Nie jadę nad Bałtyk, bo w wielu przypadkach siedziałem w pokoju, bo pogoda była kiepska. Nie stać mnie na to, dlatego wybieramy Bułgarię czy Chorwację i wtedy wiem, że jeżeli przychodzi lato to mamy tam ciepło. W Polsce nigdy nic nie wiemy, a przewidywania pogody też nie są najlepsze, dlatego nie ma, co na tym polegać.

Strzała

Posty: 18

 
Jeśli ktoś ma czas to pakuje się i szuka ofert last minute. Ostatnio rano znalazłem taką ofertę, a wieczorem już byłem w samolocie. Można było naprawdę dużo zaoszczędzić na takich wczasach i mnie się to bardzo opłacało.

reavan

Posty: 26

 
Jeśli ktoś szuka wyjazdów to warto wcześniej się zabrać za przeglądanie. Oferty zmieniają się bardzo często. Jeśli pojawi się jakaś promocyjna to macie godzinę żeby ją wykupić.

edyta123

Posty: 12