Strona główna > Ekonomia > Szkoły prywatne > prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

Znacie może jakieś fajne prywatne przedszkole w Wilanowie? Od przyszłego roku muszę posłać bliźniaki i wrócić do pracy.

BBGGRR2

Posty: 6

 
Rytmika jest w każdym przedszkolu. Myślę, że więcej zajęć sportowych to nic złego dla dzieci. Sama myślę właśnie nad takim wyborem. Prywatne przedszkole w Wilanowie o profilu sportowym to całkiem dobra idea.

yetisize

Posty: 23

 
Też jestem za :) Mnie jednak przydałoby się przedszkole w Warszawie w Wilanowie o profilu bardziej tanecznym, bo mam córkę, która interesuje się tańcem, muzyką itd. Znacie coś takiego?

Marko

Posty: 13

 
Znakomite prywatne przedszkole w Wilanowie http://www.karate-kids.pl. Polecam z własnego doświadczenia, gdzie córa chodziła 3 lata. Trudno było się rozstać z nauczycielkami :( Edukacja na poziomie, ciekawe zajęcia, sporo zabaw, wyjść i sportu, co akurat mojemu dziecku bardzo się spodobało.

Misio

Posty: 12

 
Sport to bardzo ważna kwestia. Warto od najmłodszych lat wpajać dzieciom co dobre. Nie widziałam żadnego sportowego przedszkola w Warszawie Wilanowie. Jak coś wiecie na ten temat, tp piszcie, bo chętnie bym skorzystała.

Nikuś32

Posty: 12

 
Pomysł przypadł mi do gustu :) Zastanawiam się tylko, czy w takim sportowym przedszkolu w Wilanowie nie jest tych zajęć ruchowych za sporo. Nie chciałabym zniechęcić córki. Wiem, iż co za sporo, to niezdrowo. Jak macie jakieś zdanie na ten temat, to piszcie. Z góry dziękuję.

Lupusx

Posty: 18

 
Sportowe prywatne przedszkole w Wilanowie nie jest złym pomysłem. Mój Jasiek uwielbia aktywność ruchową, więc zapewne takie zajęcia by mu się spodobały. Ciekawa jestem tylko, czy będzie mnie stać na taki wypas. Wiem, że przedszkola prywatne nie należą do tanich. Myślałam jeszcze nad profilem językowym.

labuh

Posty: 19

 
Nie pomogę w odnalezieniu placówki przedszkolnej, bo sama szukam przedszkola w miasteczku Wilanów na przyszły rok. Wiem jednak, iż akurat w tej kwestii warto kierować się opiniami. Nie ma to jak coś z polecenia. Też liczę na waszą pomoc :)

Robuś

Posty: 20

 
Sport to niezmiernie istotna kwestia. Należałoby od najmłodszych lat wpajać dzieciom co dobre. Nie widziałam żadnego sportowego przedszkola w Warszawie Wilanowie. Jak coś wiecie na ten temat, tp piszcie, albowiem chętnie bym skorzystała.

Julian

Posty: 8