Strona główna > Ekonomia > Szkoły prywatne > nauka języka angielskiego

nauka języka angielskiego

nauka języka angielskiego

Jak możliwie najszybciej przygotować się do matury z angielskiego w następnym roku? Jestem totalnym zerem w temacie, no i niedawno strach mnie obleciał. Potrzebuję namiaru na tanie i korzystne korepetycje.

Booss23

Posty: 9

 
W szkole się nie nauczysz do żadnego egzaminu. To się tyczy nawet egzaminów gimnazjalnych, czy egzaminu ósmoklasisty. Tylko korepetycje i lepiej w tym przypadku dmuchać na zimne. Poziom nauczania drastycznie spada w polskich szkołach. Sama to widzę.

Garguł12

Posty: 12

 
Ci, którzy zaczynają wcześniej korepetycje mają największe szanse na sukces zawodowy i faktyczne mówienie w języku obcym. To się sprawdza w każdym przypadku.

Ania

Posty: 22

 
Niby korepetycje online spoko, ale tak naprawdę nudzisz się przy nich, tracisz czas, nie robisz wszystkiego na 100%, a z lektorem już tak.

QQrydza

Posty: 14

 
Nauka przez zabawę charakteryzuje się największą efektywnością i aż dziw bierze, że standardowe szkoły takich metod nie stosują.

staryy67

Posty: 16

 
Ceny korepetycji z angielskiego trochę spadły i dobre można już zamówić za 60 złotych/godzina. Myślę, że to bardzo uczciwa cena.

Worms

Posty: 10

 
Jak chcesz od absolutnych podstaw przypomnieć angielski, ale bez wielkiego nasycenia gramatyką, tylko w bardziej realnych sytuacjach to proponuję tomedo.pl. Znam tam kilku lektorów i widać, że sami pasjonaci. Nie widziałem o innych korepetycjach tak wielu pozytywnych komentarzy. Miałem poprawę z matury i właśnie z nimi się kontaktowałem, aby ogarnąć materiał. Było warto. Niedługo szykuje mi się pierwszy wyjazd zagraniczny i nie boję się mówić w ogóle. Polecam i pozdrawiam przy okazji.

czertusik

Posty: 12

 
Jedyna prawdziwa inwestycja to w kapitał ludzki, w siebie, w dodatkową wiedzę. To się zawsze zwraca w przyszłości i to z nawiązką najczęściej.

Miki789

Posty: 10

 
Młodzież w zagranicznych szkołach ma znacznie więcej lekcji angielskiego i te umiejętności się promuje, a u nas? Standardowo nie ma normalnej kadry. W sumie się nie dziwię, że jest takie zapotrzebowanie na korepetycje.

werwer

Posty: 9

 
W Polsce szkoły wbijają ciągle gramatykę, o której się natychmiast zapomina, a jak zaczniesz mówić to wszystko przyjdzie samo.

Lupusx

Posty: 10