Strona główna > Ekonomia > Szkoły prywatne > Opinie, prywatne przedszkole wilanów

Opinie, prywatne przedszkole wilanów

Opinie, prywatne przedszkole wilanów

Dzień dobry. Do jakiego przedszkola w Warszawie Wilanowie chodzą wasze dzieci i czy jesteście zadowoleni?

Limeczer45

Posty: 6

 
My też chyba zdecydujemy się raczej na niepubliczne przedszkole w Wilanowie. Takie placówki są czynne zdecydowanie dłużej, a my pracujemy do późna. Byleby nas koszty nie zjadły :)

Jacuś

Posty: 17

 
Ja też chciałabym posłać Maćka do prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów, natomiast nie wiem, czy to nie pogrążyłoby naszego budżetu. Mam nadzieję, że uda mi się odszukać coś dobrego w cenie, która będzie przystępna. Pozdrawiam i czekam na Waszą pomoc.

Fanatyk

Posty: 13

 
To myśl już teraz, bo to poważna decyzja :) Ja sprawdzałam oferty przedszkoli już właśnie dwa lata wcześniej, żeby zorientować się, które prywatne przedszkole w Wilanowie jest najlepsze. Wybraliśmy profilowaną placówkę, gdzie dzieci mają mnóstwo sportowych zajęć.

Miki

Posty: 22

 
To może odnaleźć jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie, bowiem z tego, co się orientuję mają w takich placówkach bogatą ofertę zajęć. Chciałabym, żeby córcia uczyła się angielskiego i miała lekcje tańca. Ciekawe, czy znajdę takie przedszkole, a jak tak, to ile będzie mnie kosztowała taka przyjemność :)

Madzia

Posty: 7

 
Ja już chyba przejrzałam oferty każdego przedszkola w Warszawie Wilanowie i najchętniej posłałabym Karolę do sportowego przedszkola. Moja córcia jest taka żywiołowa, iż takie zajęcia na pewno by jej się podobały. Słyszałam, iż w przedszkolu mają też lekcje tańca, co też mi się niesłychanie podoba.

Uleczek4

Posty: 7

 
Tutaj masz link do rzeczywiście dobrego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów https://karatekids.eu. To placówka profilowana. Wiecej zajęć sportowych nie odszukasz w żadnym innym miejscu :) Super opieka i możliwość zamówienia indywidualnej diety. Polecam.

Penio

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o sportowe placówki przedszkolne, to szczerze polecam, bo mój synek chodził do takiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie i chwaliłam sobie takie rozwiązanie. Nie pamiętam nawet, żeby płakał. Zawsze chciał chodzić :)

tasdefleja

Posty: 6

 
Jeśli polecacie jeszcze jakieś przedszkole w Wilanowie, to chętnie zapoznam się z propozycją. Muszę odszukać coś na przyszły rok, więc już teraz chcę się zorientować, żeby nie szukać na ostatnią chwilę, bo wiem, że ciężko jest z miejscami.

kluberst

Posty: 24

 
Pewnie mają wiele zajęć sportowych, na pewno jest taniec. Mojej znajomej córcia chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i z tego, co z nią rozmawiałam, to była niezmiernie zadowolona. Pomysł niezmiernie fajny.

Lamey

Posty: 13