Strona główna > Ekonomia > Szkoły prywatne > Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Szukam prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów, w którym będę miał pewność co do profesjonalnej opieki kadry?

Marys56

Posty: 5

 
Miałam już kilka doświadczeń z przedszkolami. Mam taką sobie opinię o poprzednikach. Teraz Natan chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które chwalę sobie z uwagi na nauczycielki.

tasdefleja

Posty: 12

 
To prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów zasługuje na dużą uwagę https://karatekids.eu. Nasza córcia chodzi tam dopiero od niedawna, a już zdążyliśmy zauważyć, że jest bardzo dobrą placówką. Coś musi być na rzeczy, bo do poprzedniego przedszkola Zuzia nie lubiła chodzić. Nie mogła się tam zaadaptować. Tu jest zupełnie inaczej.

misuuuop

Posty: 11

 
To na pewno musisz poszukać jakiegoś prywatnego przedszkola. W Miasteczku Wilanów jest kilka interesujących miejsc. Mój Kacper chodził do jednego z nich i nie narzekałam. Było sporo interesujących zajęć. Panie kładły nacisk na spacery, co naprawdę według mnie jest ważne dla maluchów bez względu na pogodę.

mniszek67

Posty: 10

 
Zwróć uwagę na wiele innych kwestii niż tylko lokalizacja. Uważam z własnego doświadczenia, że blisko domu to niezwykle złe kryterium wyboru. Mam córcię w niepublicznym przedszkolu w Wilanowie, do którego wiele muszę dojechać.

Bernatsti

Posty: 6

 
Też zależy mi na jak najlepszym prywatnym przedszkolu, ale jeśli chodzi o Wilanów, to nie mogę tutaj znaleźć niczego :( Może pomożecie? Wybieram niepubliczną placówkę, bo zależy mi na godzinach otwarcia. Takie przedszkola zwykle dłużej urzędują, a ja mam pracę do godziny 17-tej.

Marioleczka 

Posty: 13