Strona główna > Ekonomia > Szkoły prywatne > programowanie dla dzieci Szczecin, polecicie ?

programowanie dla dzieci Szczecin, polecicie ?

programowanie dla dzieci Szczecin, polecicie ?

Jak możecie polecić jakieś porządne sprawdzone warsztaty z programowania dla dzieci, dajcie znać. Chodzi o Rzeszów.

Kobitka22

Posty: 11

 
Kursy programowania dla dzieci to świetna sprawa. Nie wiem, czy dałbym się skłonić na zmianę :) Syn dzielnie się uczy i widać wyborne postępy. W Rzeszowie mamy do czynienia z kilkoma dobrymi kursami.

Mord

Posty: 20

 
Po prostu zapisz syna na programowanie dla dzieci i już. Sprawdzicie na swojej skórze. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Jesteśmy z Lublina i tu jest niezmiernie fajna szkoła programowania.

Odi

Posty: 12

 
To znakomicie. Właśnie o czymś takim myślałam dla syna. O nauce programowania dla dzieci czytałam sporo. Korzyści są, jak widać rzeczywiście ogromne. Również polecam poczytać. Fajnie, że na terenie Bydgoszczy działa dobra szkoła z kursami. Może zdecyduję się nawet na ten kurs wakacyjny, a potem zobaczymy, co z tego wyniknie.

ilor45

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia polecam naukę programowania dla dzieci. Posłałam synka tutaj https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Placówka funkcjonuje w dużo miastach. Jest też w Kielcach. Nie wahałam się, choć nie miałam ogromnych oczekiwań. Jestem mile zaskoczona. Polecam.

TomekK

Posty: 11

 
O takich kursach programowania dla dzieci myśleliśmy z mężem już w zeszłym roku. Natalka była jednak za mała. Teraz ma 7 lat i na pewno sobie poradzi. Zapiszemy ją w Lublinie, bo tu funkcjonuje świetna sprawdzona szkoła.

edyta123

Posty: 13

 
Przeglądam oferty z Torunia i też widzę, że jest kilka ciekawych placówek. Oferują naukę programowania dla dzieci w kilku grupach wiekowych, nawet dla tych najmłodszych. Ciekawa jestem, czy to nie za wcześnie. Może się mylę. Jak coś, to piszcie, polecajcie i opiniujcie :)

znamsienatym

Posty: 23

 
Dobre kursy programowania dla dzieci to szczególnie ważna kwestia. Jak macie w planach znaleźć coś ciekawego w Bydgoszczy, to koniecznie czytajcie opinie na temat kursów. Bez żartów nie każda szkoła jest spoko ;)

Iwona3

Posty: 13

 
Ale kursy programowania dla dzieci to coś więcej niż te całe umiejętności. Powiem szczerze, że nie wiązałam wielkich nadziei z kursem w Białymstoku. Okazało się, że młody stał się pilniejszym uczniem i rzeczywiście zaczyna kumać przedmioty ścisłe lepiej niż dotychczas. Nic dodać, nic ująć. Jestem zadowolona, dlatego polecam

czarte00

Posty: 8

 
Dokładnie na wagę złota. Ja również zastanawiałam się na posłaniem syna na kursy programowania dla dzieci, niemniej jednak miałam obawy, że sobie zupełnie nie poradzi. Jak coś, to wiem, że w Rzeszowie jest kilka fajnych miejsce z kursami. Mogę skorzystać. Również jednakże potrzebuję pomocy, porady. Jak coś, proszę pisać :)

Gucio

Posty: 15