Strona główna > Ekonomia > Szkoły prywatne > prywatne przedszkole wilanów, które ?

prywatne przedszkole wilanów, które ?

prywatne przedszkole wilanów, które ?

Czy ktoś z was może polecić mi niepubliczne przedszkole w wilanowie? Niedługo chce wrócić do pracy i muszę córkę posłać do przedszkola.

WacDEC

Posty: 4

 
Dzięki wszystkim za przydatne informację. Ja się jeszcze się zastanawiam nad prywatnym przedszkolem miasteczko wilanów. Do publicznego niestety już nie przyjmują.

luluś45

Posty: 9

 
Plusy przedszkola wilanów są takie, że otwarte są przez cały rok. W okresie wakacji oraz ferii zimowych organizowane są specjalne zajęcia.

Krausek34

Posty: 25

 
Zapisałam swojego syna do przedszkola na wilanowie www.karate-kids.pl i uważam, że była to najlepsza decyzja. Fantastyczna kadra, jaka dba o dzieci, rozbudowany plan zajęć, niezmiernie sporo zajęć ruchowych, stały kontakt z przedszkolankami, czyste i przytulne wnętrze. Polecam z całego serca.

Boberkowy

Posty: 14

 
Ja polecam niepubliczne przedszkole wilanów, moja córka chodzi tam już 2 rok i jest bardzo zadowolona. Największą zalet tego przedszkola są godziny otwarcia. Czynne jest od 7 do 17.

aliDER$

Posty: 8

 
Plusy prywatnego przedszkola wilanów są takie, że otwarte są przez cały rok nie tak, jak w wypadku przedszkoli państwowych. W okresie wakacji oraz ferii zimowych planowane są ciekawe zajęcia.

Zob4567

Posty: 6

 
Do każdego przedszkola warszawa wilanów można się doczepić, nie wszystkich zadowoli oferta różnych placówek. Najlepszym wyjściem jest udać się samemu do przedszkola i wybrać to, które nam najbardziej odpowiada.

Grabow12

Posty: 9

 
Moja córka chodzi drugi rok do prywatnego przedszkola na wilanowie. Jestem z niego niezwykle zadowolona, bo jej grupa jest nieliczna i córka świetnie się w niej znajduje. Panie nauczycielki mają lepszą szansa poznania dziecka i jego umiejętności.

marcin225

Posty: 12

 
Mój syn ma 4 latka i chodzi do przedszkola miasteczko na wilanowie. Panie wychowawczynie są bardzo doświadczone w pracy z dziećmi.

numiś45

Posty: 13

 
Na dniach otwartych w prywatnym przedszkolu wilanów, wiele można się dowiedzieć, zobaczyć jak wygląda placówka i bliżej poznać nauczycieli. Ja tak wybrałam przedszkole i zapisałam swoje dziecko do jednych z nich.

bodeksus

Posty: 5