Strona główna > Ekonomia > Szkoły prywatne > kursy programowania dla młodzieży Skierniewice, gdzie warto ?

kursy programowania dla młodzieży Skierniewice, gdzie warto ?

kursy programowania dla młodzieży Skierniewice, gdzie warto ?

Jakie kursy kodowania polecacie w Tarnowie? Chodzi mi o naukę programowania dla dzieci – same podstawy. Później zobaczę, jak będzie szło synowi i ewentualnie zdecydujemy się na coś konkretnego.
Witam serdecznie. Widzę, iż temat nauki programowania dla młodzieży nadal jest na topie. Jakie kursy w Skierniewicach polecacie?

Matusiński

Posty: 3

 
Dużo się teraz mówi i kursach programowania dla młodzieży i powiem szczerze, że mnie samą interesuje to, jakby mój Kacper poradził sobie na takich lekcjach. A może polecacie jakieś konkretne kursy w Białej Podlaskiej?

Boss

Posty: 21

 
To jest doskonała szkoła, jeśli chodzi o naukę kodowania https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Posyłam tutaj dziecko na programowanie dla dzieci i jest super :D Od dawna działają w Mińsku Mazowieckim. Polecam.

Dyduszek22

Posty: 7

 
A czy znacie jakieś kursy programowania dla dzieci w Skarżysku-Kamiennej? Może tutaj też znajdzie się coś równie profesjonalnego. Myślę, że Kubie spodobałyby się tego typu zajęcia, ponieważ on na co dzień dużo przesiaduje przy komputerze i nie tylko przy grach. Jak coś, czekam i z góry dziękuję.

Abaddon616

Posty: 9

 
Na szczęście mój syn nie zrezygnował :) Wręcz przeciwnie, postanowił kontynuować kursy po wakacjach. Jestem ogromnie zadowolona, iż programowanie przypadło mu do gustu. Teraz widzę, iż to była niesłychanie dobra decyzja, żeby spróbować właśnie takich zajęć pozaszkolnych dla młodzieży.

Sklepik

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o informatykę dla młodzieży, to takie zajęcia są faktycznie fajne. Poszerzają wiedzę i zapewniają praktykę, a ta jest najważniejsza. Widziałem, iż w Wyszkowie powstało sporo kursów, głównie z programowania i chyba spróbujemy. Syn ma 10 lat, więc to niesłychanie stosowny wiek.

Black_Riot

Posty: 12

 
A czy znacie jakieś kursy programowania dla dzieci w Skarżysku-Kamiennej? Może tutaj też znajdzie się coś równie doświadczonego. Myślę, że Kubie spodobałyby się tego typu zajęcia, gdyż on na co dzień wiele przesiaduje przy komputerze i nie tylko przy grach. Jak coś, czekam i z góry dziękuję.

Black_Riot

Posty: 20

 
Fajnie, iż tak mnóstwo piszecie na temat programowania dla młodzieży, bowiem my również zastanawiamy się nad wyborem kursów. Poszukujemy czegoś fachowego w Tarnowie. Jeśli znacie, napiszcie. Cieszę się, iż tak mnóstwo osób pozytywnie ocenia naukę kodowania, bowiem uprzednio miałam wątpliwości.

Fanatyk

Posty: 13

 
Myślałem, że to nie dziedzina dla mojej córki, a tutaj takie rezultaty. Jestem happy, że jej się spodobało. Sam zapisałbym się na to programowanie, ale to niestety zajęcia dodatkowe dla młodzieży :D Super, że można znaleźć takie fajne kursy w Tarnowie.

Booss23

Posty: 29

 
Fajnie, że tak dużo piszecie na temat programowania dla młodzieży, bo my również zastanawiamy się nad wyborem kursów. Szukamy czegoś profesjonalnego w Tarnowie. Jeśli znacie, napiszcie. Cieszę się, że tak dużo osób pozytywnie ocenia naukę kodowania, bo wcześniej miałam wątpliwości.

nero45

Posty: 3