Strona główna > Turystyka i sport > Pływanie > czarter Jeziorak, gdzie znajdę ?

czarter Jeziorak, gdzie znajdę ?

czarter Jeziorak, gdzie znajdę ?

Poszukuje firmy, która zajmuje się czarterem jachtów nad Jeziorakiem i nie wiem, do kogo się zgłosić? Macie namiary?

Katolik

Posty: 3

 
Wybór firm, które się zajmują czarterami jest niezwykle znaczny. Należałoby odwiedzić kilka stron i wtedy przekonamy się jak to wszystko wygląda i czy spełnia nasze wymagania.

tasdefleja

Posty: 12

 
U nas to jest tak, że ja mógłbym pływać cały czas, ale już moją żona nie za bardzo, dlatego raz jesteśmy na wodzie, a raz na lądzie. Są też takie osoby, które marzą o pływaniu, ale jeden dzień i mają tego dość. Wszystko trzeba przetestować na sobie, aby się przekonać jak wygląda.

wieszdo87

Posty: 3

 
Myślę, że każdy powinien spróbować pływania, a Jeziorak akurat się do tego bardzo dobrze nadaje. Jeśli ktoś myśli o morzu, ale nie ma doświadczenia to niech da sobie spokój. Doświadczenie trzeba będzie zbierać na jeziorze. Jeśli nam się spodoba to można myśleć dalej. Na wszystko trzeba mieć czas i potrzebna jest wiedza.

Yuri20

Posty: 6

 
Na stronie https://plywadelko.pl znajdziecie czartery na Jezioraku w firmie, która się tym od bardzo dawna zajmuje. Mają różne jachty i motorówki, dlatego każdy dopasuje dla siebie to, co jest mu najbardziej potrzebne.

Radziu

Posty: 5

 
My braliśmy motorówkę i to bez uprawnień i byliśmy niezwykle zadowoleni. Nie znam się na żeglowaniu, wobec tego to nie było dla mnie, natomiast pływać motorówką wcale nie było tak trudno. Na początek Wam mogę to polecić żeby zbadać.

bajubaju

Posty: 17

 
To jest tak, że nie wszystkim się to podoba. Wiele osób napatrzy się na filmy i myśleli, że to wszystko takie bardzo proste. Tym bardziej, jeśli można mały jacht wynająć bez uprawnień. To jednak jest woda, dlatego trzeba uważać, co się robi, aby nie było to niebezpieczne.

Jarko445

Posty: 5

 
Korzystałem z czarteru w Iławie i było super. Firma była bardzo dobrze przygotowana, ale co ważne samo jezioro to super atrakcja. Nigdy się nam nie będziemy nudzić.

Klakierek56

Posty: 7