Strona główna > Elektronika dla każdego > Odtwarzacze MP3 > Którą fire polecicie aby mi przegrała vhs ?

Którą fire polecicie aby mi przegrała vhs ?

Którą fire polecicie aby mi przegrała vhs ?

Jeśli ktoś zna dobrą firmę, która zajmuje się nagrywanie kaset vhs na dvd proszę o wiadomość. Mam kilka cennych pamiątek i zależy mi na ich utrwaleniu na nagraniach dvd. Dodam, iż są one dla mnie niezmiernie wartościowe.

Rafałek34

Posty: 21

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy zatem też proszę o odpowiedzi.

Sebo

Posty: 24

 
Na paru forach internetowych zalazłem mnóstwo pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem niemniej jednak zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Laseczka

Posty: 18

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

Zas

Posty: 23

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, albowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich ludzi lecz żądają oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt mnóstwo jak dla mnie.

Doamdor

Posty: 21

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania natomiast nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony odszukać porządny odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Boss

Posty: 22

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w wyśmienitym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

pmrm1

Posty: 23

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w idealnym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niezwykle na tych kasetach.

Imbirrr4

Posty: 18