problem ze skórą skłonną do przebaarwień

problem ze skórą skłonną do przebaarwień

Czy udało się wam zwalczyć skutecznie przebarwienia i czy macie sprawdzone boostery w normalnych cenach, żeby sobie przygotować taką bardziej domową terapię?

HaNzo

Posty: 3

 
Zawsze zwracam uwagę, czy to ich linia, wyprodukowana przez specjalistów, pod potrzeby klientek, czy jakaś zewnętrzna. Doceniam nowe linie kosmetyków właśnie, bo najczęściej charakteryzują się znacznie wyższą jakością. Wypadają świetnie w testach.

piekniśś

Posty: 5

 
Też uważam, że kombinowanie z produkcją własnych kosmetyków m a duży sens i trzeba się uczyć od takich bardziej znanych marek, które coś nowego wprowadzają od czasu do czasu.

fuszerk78

Posty: 22

 
Możesz też spróbować przygotować kosmetyk odmładzający samodzielnie. Zostawiam namiar na zestaw, z którego korzystałam https://e-naturalne.pl/pl/p/Retinol-Active-odzywczy-krem-przeciwstarzeniowy/808 Masz właściwie wszystkie składniki w komplecie. Wystarczy zastosować pod siebie lub dodać coś innego. Tam masz całą bazę składników. Trudno się pomylić. U siebie stosuję kosmetyki o działaniu przeciwzapalnym, głównie na noc.

Aklimer56

Posty: 11

 
No właśnie to jest ciekawe, że można oszukać trochę organizm dostarczaniem składników odżywczych od zewnątrz. Cały czas utrzymujesz ten sygnał zachowania młodości. Dobra wskazówka.

@marcelko

Posty: 13

 
Wydaje mi się, że oni dla branży dużo zrobili i nie boją się samodzielnych linii kosmetyków wypuszczać, które spokojnie rywalizują z markami premium pod kątem składu. Właśnie nie należy ufać najwyższej cenie do końca, tylko sprawdzać skład przede wszystkim.

Black_Riot

Posty: 4

 
Nawet amatorsko przy robieniu kosmetyków wykorzystuje się zawsze witaminę A. To jest obowiązkowa witamina dla skóry, a im czystsza, tym lepiej dla jakości preparatu, więc takie sklepy warto docenić, że wiedzą w ogóle, co robią.

misuuuop

Posty: 3