Strona główna > Ekonomia > Inne branże > co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

Jeśli możecie mi podpowiedzieć jakąś sensowną opcję jeśli chodzi o stosowanie olejów konopnych i terapii z tym związanych to dawajcie znać. Zależy mi na tym, by taką terapię przeprowadzić pod okiem kogoś kto faktycznie dobrze zna temat i podpowie jakie rozwiązania wybrać.

Kitas

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że konopiami sporo osób się interesuje, ale jednak ta wiedza jest jeszcze mała i znalezienie kogoś kto pomoże ułożyć taką terapię wcale nie będzie takie proste. Więc jak masz taką możliwość to staraj się podpytać, poszukać, by ktoś był w stanie jakoś tym pokierować.

251Lechu

Posty: 2

 
Na pewno warto będzie z konopiami zaczynać ostrożnie, ewentualnie dalej zwiększać dawkę, i wtedy będzie można zobaczyć jak organizm będzie reagował. To dość istotne, ponieważ w ten sposób każdy będzie mógł wyczuć co dla jego organizmu będzie najlepsze.

Czarek

Posty: 12

 
Zainteresowanie produktami konopnymi jest obecnie bardzo duże i obecnie funkcjonuje wiele różnych firm które takie produkty wprowadzają na rynek. Jak będziesz chciał walczyć z dolegliwościami zdrowotnymi to warto moim zdaniem szukać kogoś kto będzie w stanie taką terapię od A do Z ułożyć.

Boss

Posty: 21

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o konopie to warto będzie postawić na pomoc kogoś kto będzie w stanie ułożyć kompleksowo terapię i wybrać konkretne produkty, które będzie warto stosować. Wtedy będzie można liczyć na to, że taka terapia będzie przynosiła faktycznie więcej pozytywnych efektów, a jej stosowanie przyniesie korzyści dla zdrowia.

anex

Posty: 18

 
Jeśli masz taką możliwość to staraj się podpytać kogoś kto się tym na co dzień zajmuje jak stosować terapię konopną, by dawała dobre efekty. Istotne znaczenie ma między innymi dobieranie odpowiednich dawek i też znalezienie produktów, które będzie się konkretnie wybierało.

Mr Frog

Posty: 9

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o te produkty jakie się pojawiają to konopie może jakoś szczególnie popularne w Polsce na razie nie są, natomiast można się spodziewać, że w kolejnych latach to zainteresowanie będzie rosło i faktycznie pojawiać sie będzie więcej firm, które tym tematem będą się zajmować.

Skuteczność

Posty: 15

 
Mam wrażenie, że to zainteresowanie jeśli chodzi o terapie konopne rośnie, ale nadal brakuje dobrych specjalistów, którzy znają temat na tyle, by cos sensownego podpowiedzieć odnośnie stosowania takich terapii.

Anno Domini

Posty: 8

 
Efekty stosowania konopi w dużej mierze będą zależne od tego jaką terapię będzie się stosowało. Możliwości jest sporo, ale warto to faktycznie układać z kimś kto zna temat, jest w tym na bieżąco i będzie w stanie coś sensownego podpowiedzieć.

Lupusx

Posty: 5

 
Jak chodzi o oleje konopne to z pomocą przychodzi grupa Andrzeja Andrew - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917/. W oparciu o własne laboratorium układają terapie, podpowiadają jak stosować oleje, by przy problemach z nerwicą jak najwięcej dla siebie z nich wyciągnąć.

Yuri20

Posty: 7