Strona główna > Ekonomia > Inne branże > co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

Jesteście w stanie mi cos podpowiedzieć jeśli chodzi o wybranie olejów konopnych i ich stosowanie? Jak znacie kogoś kto takie terapie układa i będzie mógł mi zaproponować pomoc pod tym kątem? Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze zna się na tym temacie.

Yuri20

Posty: 2

 
Ułożenie terapii konopnej przede wszystkim wymaga indywidualnego podejścia do tematu. Każdy jest inny i jego organizm może mieć inne potrzeby więc tutaj bardzo duże znaczenie będzie miało to jak terapia będzie układana.

Bankowy

Posty: 2

 
Dużo firm podejmuje się obecnie tematu więc jak będziesz szukał dla siebie dobrych olejów to wydaje mi się, że coś tam sensownego uda się wybrać. Kluczowa kwestia to szukanie dostawcy, który ma oleje dobrej jakości i cenie.

Warszawiak

Posty: 4

 
Ogólnie jeśli chodzi o stosowanie terapii konopnych to na pewno liczyć się będzie konsekwencja i ten element musi być brany pod uwagę jak będziesz taką terapię planować. Więc dobrze będzie to brać pod uwagę i szukać kogoś kto będzie w stanie coś sensownego pod tym kątem zaoferować.

nerkuś

Posty: 6

 
Tworzy się takie strony jak https://www.facebook.com/groups/2623109481051786, gdzie np. Andrzej Andrew mając spore doświadczenie dzieli się swoją wiedzą o konopiach i podpowiada innym o tym jak powinno się je dobierać i stosować.

Marioleczka

Posty: 13

 
Jak planujesz zaczynać przygodę z konopiami to trzeba od małych dawek i ewentualnie będzie można je stopniowo zwiększać. Możliwości na rynku jest sporo bo i firm, które sprzedają konopne produkty jest coraz więcej.

wrrraak22

Posty: 11