Strona główna > Ekonomia > Inne branże > co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

Jesteście w stanie mi cos podpowiedzieć jeśli chodzi o wybranie olejów konopnych i ich stosowanie? Jak znacie kogoś kto takie terapie układa i będzie mógł mi zaproponować pomoc pod tym kątem? Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze zna się na tym temacie.

Kitas

Posty: 1

 
Jak planujesz zaczynać przygodę z konopiami to trzeba od małych dawek i ewentualnie będzie można je stopniowo zwiększać. Możliwości na rynku jest sporo bo i firm, które sprzedają konopne produkty jest coraz więcej.

Jasio

Posty: 27

 
Dobrze ułożona terapia to szansa na to, że faktycznie będzie można osiągnąć dobre efekty jeśli chodzi o jej stosowanie. W sieci dużo można się dowiedzieć na forach, które się tym tematem zajmują. Ludzie tam chętnie decydują się na to, by dzielić się swoimi opiniami na temat stosowania olejów konopnych.

fuey

Posty: 18

 
Zaglądając na FB można sięgać do tego co proponuje grupa https://www.facebook.com/groups/2623109481051786 gdzie Andrzej Andrew ze swoim laboratorium działa i układa indywidualne terapie z użyciem olejów konopnych i faktycznie będzie się można z tego wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć.

Warszawiak

Posty: 8

 
Najlepiej będzie szukać kogoś kto sam przyjmuje produkty konopne i faktycznie te różne dostępne w sprzedaży propozycje zna na tyle, że będzie w stanie zaoferować pomoc w ich należytym dopasowaniu do potrzeb danego organizmu.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Terapie konopne to będzie świetna opcja przede wszystkim jak ktoś zmaga się z bólem, łupieżem, problemami skórnymi. W tej sytuacji faktycznie te terapie będą dawały dobre efekty i warto się będzie decydować na ich stosowanie.

anna_00

Posty: 3