Strona główna > Ekonomia > Informatyka > System do ewidencji czasu pracy -dobra firma

System do ewidencji czasu pracy -dobra firma

System do ewidencji czasu pracy -dobra firma

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie nakaz wyjazdu służbowego?

Robuś

Posty: 21

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

eloop

Posty: 28

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Koktus

Posty: 24

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Chociażby zatem, żeby mieć podkładkę i w wypadku jakiegoś przypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

piotrex007

Posty: 20

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko perfekcyjne narzędzie dla działów organizacyjnych, natomiast przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie istotne dane o terminach swoich urlopów.

Laleczka

Posty: 19

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Przede wszystkim wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

dominikaa

Posty: 13

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę świetne programy.

gruszk56

Posty: 18

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale żąda sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Strzała

Posty: 20