gry za darmo, polecicie ?

gry za darmo, polecicie ?

Czy pozwalacie swoim dzieciom grać w gry? Jak to u was wygląda? Możecie także polecić mi strony internetowe, na jakiej znajdę gry dla dzieci.

deruner56

Posty: 1

 
Naprawdę korzystają moje dzieci z tej strony. Cały czas są tam dodawane nowe darmowe gry online.

Iwona3

Posty: 17

 
Niektóre gry dla dzieci też kształtują dziecka mózg. Nie mówię tu o głupich grach, tylko o takich co są łamigłówkami i trzeba trochę pomyśleć.

ernest00

Posty: 12

 
Bardzo fajna stronkę podałaś, polecę ją mojej córce. Często marudzi, że więce darmowych gier online jest dla chłopców na stronie, z której ona korzysta.

Fruuu56

Posty: 11

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na inne formy spędzania czasu wolnego. Coraz więcej osób uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz naprawdę trzeba uważać na dzieciaki.

Lalka

Posty: 5

 
Nie mam zbytnio czasu na granie w gry, ale jak przychodzi taki dzień to zazwyczaj włączać byle jaką stronkę z grami za darmo. Jeśli polecicie jakąś fajną to na pewno kiedyś z niej skorzystam.

alidomus

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o gry dla dzieci to polecam tą stronkę https://ogramy.pl. Znalazłam ją kiedyś poprzez przypadek. Gry są wszystkie darmowe i nie trzeba się rejestrować, aby grać.

suprafull

Posty: 18

 
Ja swojemu synowi pozwalam grać tylko przy mnie w gry online i jest to tylko godzinka dziennie. Wiele gier, których można znaleźć w internecie jest o zabijaniu.

Laleczka4

Posty: 6

 
My gramy z całą rodzinką, ale w tradycyjne gry. Jest to zazwyczaj chińczyk lub jakieś inne. Myślicie, że są darmowe gry online, gdzie będziemy mogli zagrać całą naszą rodzinką?

Eksperttt45

Posty: 5