Pokój zagadek

Pokój zagadek

Ostatnio spotkałem się w sieci z real life escape game. Jestem pod mega wielkim wrażeniem, co to tak naprawdę jest. Piszcie jak tam byliście.

edmund

Posty: 15

 
Wow, co to jest? Z opisu brzmi fascynująco. Trzeba zgrać znajomych i ruszać do pokoju zagadek Ciekawe czy uda nam się w weekend, podobno sporo chętnych. Świetnie, cieszę się jak dziecko:)

Fanatyk

Posty: 27

 
Szkoda, że escape games są tylko w Gliwicach. Mam nadzieję, że zrobią coś takiego gdzieś bliżej mnie. Jak się czyta opinie to aż się chce tam już być.

eloop

Posty: 25

 
Nasz gliwicki escape the room oferuje franczyzę. Zastanawiam się czy nieraz nie sięgnąć. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

david011

Posty: 21

 
Nie wierzę, iż i u nas jest już escape the room na śląsku. Koniecznie muszę tam pojechać i polecam wszystkim. Kumpela opowiadała jak była gdzieś za granicą i nieźle się bawiła. Zaraz rezerwują bileciki.

Strzała

Posty: 26

 
Najpierw byłam w pokoju zagadek lekarskim i chyba tam najbardziej mi się podobało. Ale wszędzie jest ok i wszędzie jest inaczej. Nie da się porównywać, trzeba pójść wszędzie. Mam nadzieję, że zrobią coś nowego wkrótce. Nie mogę się doczekać Polecam.

Jasio

Posty: 25

 
Na pewno skorzystamy. Czytaliśmy już dużo o escape games i nie mamy zamiaru puścić płazem takiej okazji. Zaraz wchodzimy na stronkę i rezerwujemy pokoje na weekend. Ekstra!!!!!!!

Chorowity12

Posty: 24

 
To jest adres strony do pokoju zagadek na śląsku http://www.openthedoor.net.pl. Idealna sprawa, sam byłem i wrażenia są ekstra, ale nie będę opowiadał:) Jest wybór między kilkoma pokojami.

Penio

Posty: 23

 
Pierwszy real life escape game powstała w Wiedniu, niemniej jednak my też możemy cieszyć się swoim rodzimym pomysłem. W Gliwicach są już trzy pokoje. Wejdźcie sobie na ich stronkę i sami zobaczcie, z czym to się je. Byłam i polecam, nie ma sobie równych.

bmw316

Posty: 22

 
Po prostu wchodzisz obczajasz co i jak w takim pokoju zagadek, rozwiązujesz je, przełamujesz szyfry itd. aż do celu:) Fajna rzecz i każdemu polecam. Byłem w pokoju lekarskim, a teraz mam zamiar wybrać się do kolejnych. Cały czas czaję, czy powstaje coś nowego. Nie jest też tak drogo, żeby nie można było sobie pozwolić.

hertinho

Posty: 23