Strona główna > Uroda i Zdrowie > Gabinety Kosmetyczne > Makijaż permanentny w Katowicach, polecicie ?

Makijaż permanentny w Katowicach, polecicie ?

Makijaż permanentny w Katowicach, polecicie ?

Pytanie może tendencyjne :D ale naprawdę poszukuję dobrego fryzjera w Katowicach. Tak rzetelnie odpowiedzcie, co i jak. Please :)

Strzała

Posty: 9

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, natomiast też dieta. Sama wiem, że jest niezmiernie istotna. Spróbuj skontaktować się z doświadczonym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się niezwykle sporo istotnych rzeczy.

Fotnik2

Posty: 15

 
Też znalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

hertinho

Posty: 23

 
Teraz makijaż permanentny w Katowicach to żaden kłopot. Natomiast wiadomo, iż należałoby dowiedzieć się nieco więcej na temat salonu kosmetycznego, w jakim chcemy go zrobić. Powiem tak, iż im więcej informacji o usługach, tym dla nas bezpieczniej. Też tak szukałam :)

Wraczki333

Posty: 16

 
Jak dobry fryzjer w Katowicach to polecam tę firmę http://www.stepienkosmetyka.pl. Na rynku od lat. Ja korzystam już do roku i nie mam zamiaru tego zmieniać. Mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Usługi mają najwyższej jakości, kosmetyki dobrej klasy, które nie niszczą włosów, a je odżywiają. Super sprawa.

Skuteczność

Posty: 17

 
Co do dobrego fryzjera w Katowicach to szukałam dla siostry na ślub. Odniosłam wrażenie, że nie wszędzie chcą podejmować się takich profesjonalnych fryzur :) Teraz chodzę do salonu, z którego jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa to jedno, ale najważniejsze dla mnie to fakt, że pomogli włosom :)

krugerPL

Posty: 14

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bo dobry fryzjer w Katowicach jest, ale ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

Jacuś

Posty: 8