ogrzewanie podłogowe proszowice, która firma ?

ogrzewanie podłogowe proszowice, która firma ?

Zastanawiam się czy montować ogrzewanie podłogowe w swoim domu czy pozostać przy zwykłych grzejnikach? Co sądzicie o tym?

Mariusz

Posty: 1

 
U znanego ogrzewanie podłogowe w Krakowie wykonywała jakaś firma z okolic. Z tego, co pamiętam to oni obsługiwali kilka miast. Wykonali wszystko bardzo dobrze. To było kilka lat temu, natomiast nie słyszałem, aby mój znajomy narzekał, iż coś poszło nie tak. Dowiem się, kto to był.

andrew66

Posty: 12

 
Dla mnie ogromną zaletą ogrzewania podłogowego jest to, że nie mam kurzu. Jestem alergikiem i nie było dobrze z grzejnikami. Na szczęście dzisiaj wszystko się zmieniło i czuje się w swoim domu o wiele bardziej komfortowo. Polecam.

czdeRRR

Posty: 2

 
Korzystam z ogrzewania podłogowego, lecz w nowym domu i wszystko działa jak należy. To mi się niesłychanie podoba, bo temperatura na piecu jest niesłychanie niska. Zyskuje niesłychanie wiele tym niezwyklej, jeśli przychodzi mroźna zima. Grzejniki nie są dla mnie. Nie chcę innego ogrzewania jak podłogowe i Wam też to mogę polecić.

proszek

Posty: 10

 
Od ogrzewania podłogowego w Niepołomicach jest firma wyborogrzewania.pl. Według mnie są najlepsi. Montowali ogrzewanie u nas i u wielu znajomych. Polecam wszystkim.

wirwik

Posty: 4

 
Oszczędności na ogrzewaniu podłogowym są naprawdę niezmiernie wielkie. Mniejsza temperatura na piecu ma znaczenie. Nie zużywamy tyle energii, a nadal w pomieszczeniu jest niezmiernie ciepło. Nawet, jeżeli instalacja jest droższa w montażu to szybko się te wszystkie koszty zwracają.

duduś33

Posty: 2