sesja plenerowa szczecin, który fotograf ?

sesja plenerowa szczecin, który fotograf ?

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to naprawdę profesjonalnie?

Worms

Posty: 1

 
Specjalistkę od fotografii w tym od sesji rodzinnych w Szczecinie odszukacie na stronie internetowej https://www.agnieszkaszlachta.pl. polecam wszystkim zainteresowanym zdjęciami.

Motospec

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

gruszk45

Posty: 3

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z niezwykle dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i fotografie wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

lumer45

Posty: 14

 
Znajomy nam robił sesje, ale nie wyszło to najlepiej. Poza tym, że trzeba wiedzieć jak zrobić zdjęcia to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, że nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej zdjęć.

drumer

Posty: 7

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

Joe

Posty: 2

 
Wybraliśmy sesje ciążową i noworodkową w Stargardzie, albowiem wiemy, iż pracuje tam doświadczona pani fotograf. Chcemy mieć zdjęcia, jakie będą super pamiątką dla lata.

drogerka

Posty: 15

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

gruszk56

Posty: 7