Dajcie mi namiat na sklep z akcesoriami CNC ?

Dajcie mi namiat na sklep z akcesoriami CNC ?

Użytkownicy, zwracam się do was z prośbą o informację na temat sklepu online, w którym można kupić niedrogo elektrowrzeciono! Tylko sprawdzone, pewne sklepy, z przystępnymi cenami! Znacie?

Abaddon!123

Posty: 18

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten ból:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, ale i tak się naszukałem (biorąc pod spostrzeżenie mój brak cierpliwości). Najbardziej zależało mi na marce Hiwin za małe pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep http://www.ebmia.pl. Jednak nie tylko cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

deksta84

Posty: 22

 
Przeróżnie to bywa, jeśli chodzi o takie części jak przekładnia ślimakowa. Niby we wszystkich sklepach mają ten sam towar, lecz jak się wejdzie w szczegóły to okazuje się, iż przekładnia przekładni nierówna. Ja tam polecam stronę http://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-reduktory-wariatory-przekladnie-slimakowe-c-1450_1481.html, albowiem tutaj zapewniają przejrzyste warunki. Przekładnia jest napełniona olejem, poza tym, może być dostarczona z silnikiem, jak też bez, czyli do samodzielnego zamontowania.

Smerfik

Posty: 25

 
Śruby trapezowe odnalazłem ostatnio w jednej z hurtowni w moim mieście za fajne pieniądze. Z tego co mi powiedzieli to gwint trapezowy został w nich zrobiony według normy DIN 103, zarówno jest nieźle. W sieci na razie nie miałem okazji zamawiać, natomiast pewnie prędzej czy potem też będę szukał dostawcy online...

pawelbin

Posty: 23

 
W mojej pracy to potrzebuję praktycznie każdego dnia inne typy frezów, żeby móc działać w ogóle. Większość zamawiamy ze strony http://www.ebmia.pl, bowiem mają tutaj szeroki asortyment tego typu w porządnej cenie. Ostatnio zamówiliśmy sporą ilość takich części i cała transakcja odbyła się nadzwyczaj płynnie. Frez trzpieniowy, do rowków na wpusty, nasadzane ze zbierakiem – rzeczywiście oferta przeróżna, dzięki czemu trafia w potrzeby różnorodnych grup klientów.

majer111

Posty: 23

 
Powiem tak – korzystam dziś z kilku dostawców internetowych. Każdy z nich ma swoją specjalizację i lepiej sobie radzi z konkretnymi produktami. Jeśli chodzi o serwonapęd to już od długiego czasu wybieram sklep EBMIA. To co mi się u nich podoba, do znaczny asortyment i fajny, sympatyczny kontakt. Obecnie z tego co się orientuję to mają w ofercie modele hybrydowe, DC i AC. Zresztą szczegóły są dostępne tutaj – http://www.ebmia.pl/automatyka-serwonapedy-dcbrhbs-hybrydowe-c-197_1216.html. Możesz sobie rzucić okiem, czy cenowo jest okej.

Czasowy

Posty: 23

 
Gdzieś czytałem ostatnio podobny wątek na innym forum. To byłeś Ty? :) Bo nie wiem, czy znowu odpowiadać:) Natomiast dobra, co mi tam...Koło pasowe wyważane TaperBush, koło bez otworu i koło do pasów Micro-V polecam ze sklepu http://www.ebmia.pl/pasy-kola-pasowe-kola-pasow-klinowych-c-196_479_481.html. Pełna obsługa klienta, porady online, sprawna wysyłka. Takich sklepów potrzeba na tym przetrzebionym rynku...

Hej!

Fanatyk

Posty: 26

 
Całkiem nie tak dawno, też były mi potrzebne sterowniki. Na początku chciałem troszkę przyoszczędzić i znalazłem taki sklep spod ciemnej gwiazdy, który sprzedawał za pół darmo, lecz długo mi taki sterownik silnika krokowego nie podziałał :P Za drugim razem poszedłem w jakość i kupiłem produkt od nich – http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html. Ten sterownik pracuje bez zarzutu, więc moim zdaniem – warto.

Zas

Posty: 21

 
Hej ho!

Różnie to bywa z tymi sklepami, to fakt. Ja tam narzekał nie będę, albowiem na http://www.ebmia.pl/mechanika-pasy-zebatebrkola-zebate-akcesoria-c-196_50.html już od dłuższego czasu sobie zamawiam takie rzeczy jak paski i koła w fajnych cenach. To co mi się tutaj podoba to fakt, że zawsze można liczyć na jakieś doradztwo ze strony prowadzących sklep. Ostatnio mi na przykład polecili pasek zębaty obustronnie, który faktycznie doskonale się sprawdził.

mikesmith0103

Posty: 28

 
Witam również.

Mnóstwo zależy od tego jaki dokładnie silnik krokowy Cię interesuje. Ja zamawiałem w zeszłym miesiącu ze strony http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html silnik o dość niskim momencie trzymającym. Taki sprzęt znakomicie mi się sprawdza w dzisiejszym użytku. Nie wiem, jak tam w przypadku pozostałych typów, niemniej jednak ten jest OK, zarówno polecam.

beniek

Posty: 16