anonse towarzyskie, proszę o pomoc

anonse towarzyskie, proszę o pomoc

Potrzebuje portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, lecz takiego sprawdzonego i pewnego. Zdjęcia i generalnie ogłoszenia powinny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

Czasowy

Posty: 1

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, które widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, natomiast na razie na pewno nie ma na to szans.

Bernatsti

Posty: 6

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Cieszę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

HARY1953

Posty: 3

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Marlenka

Posty: 18

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, lecz żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, lecz na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Dyduchrr

Posty: 8

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, niemniej jednak jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

TomekK

Posty: 5

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, wobec tego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeżeli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są właściwe dla mnie.

Wielki Duch

Posty: 3

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, jaka ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę niesłychanie, natomiast to niesłychanie usatysfakcjonowany.

Julian

Posty: 7

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, jakie miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich rzeczywiście bardzo wiele, wobec tego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

syrena88

Posty: 9

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, wobec tego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, natomiast u nas to w wielu przypadkach temat tabu, wobec tego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Pożądane byłoby korzystać.

Buła

Posty: 7