doradca kredytowy lublin, opinie

doradca kredytowy lublin, opinie

Interesuje mnie kredyt hipoteczny w Lublinie w banku. Nie wiem tylko, jaki wybrać żeby był tani i bezpieczny. W jaki sposób szukaliście kredytów hipotecznych? Może mi coś konkretnego doradzicie w tej sprawie?

krysian6

Posty: 2

 
Według mnie, jeżeli korzystać z pomocy doradcy kredytowe z Lublina to tylko z osoby niezależnie. Do banku szkoda iść, bowiem to przecież ich człowiek i przedstawi ich ofertę, którą najlepszą.

dermuster

Posty: 3

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem oczywiście z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bowiem jest o sporo bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Strzała

Posty: 8

 
Budowałem sam bardzo powoli dom, ale to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeśli ktoś nie ma tak dużo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

Kitas

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zaspokojony.

Acclaim

Posty: 14

 
Nie znam się na kredytach, jeżeli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Black_Riot

Posty: 7

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem oczywiście z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o wiele bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

waclawk6

Posty: 8